BT HİZMETLERİ

İşletmeler için, bilgisayarlardan, ağ ürünlerinden veya mevcut diğer bilişim ürünlerinden kaynaklanan her bir sorun hem personelin iş kaybına, hem ticari zararlara sebep olmaktadır. Bu nedenle yapılan bilişim yatırımlarının büyüme hedefleri ve hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenmesi ve uygulanması gerekmekte; sonrasında donanım ve yazılımların kullanımı esnasında oluşabilecek çevresel ve sistemsel problemlerde profesyonel teknik destek hizmeti ile hızlı ve doğru müdahaleler yapılmalıdır.

SANBİS, kurumsal teknoloji hizmetleri alanında, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler ve tek elden hizmet sunan, müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün lider kuruluşlarından biridir.

Şirketinizin veya bireysel markanızın web sitesini olabildiğince kaliteli yapmak istiyorsanız web tasarım hizmeti sipariş etmeniz gerekmektedir. Bir web sitesinin stabil çalışmasının yanı sıra kullanıcı dostu bir deneyim sağlayan ve dikkat çeken bir arayüze sahip olması son derece önemlidir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, her tür işletme veya kurumsal web sitesi için kullanışlı ve kaliteli bir internet platformu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Sanbis olarak mobil uygulama tasarımı, entegrasyon ve yönetim hizmetleri döngüsü sunuyoruz. İster tüketici odaklı bir uygulama ister dönüştürücü kurumsal sınıf bir çözüm olsun, fikir ve konseptten teslimata, sürekli desteğe kadar tüm mobil uygulama geliştirme sürecini yönetiyoruz.

BT çözümlerimiz ile ilgili bize ulaşabilirsiniz