ONLINE PROSES İZLEME VE RAPORLAMA YAZILIMI

İşletmenizde bulunan tüm üretim, tüketim (Enerji) ve Otomasyon verilerinizin işlenmesi ve yönetilmesi için tek bir yazılım! Tüm işletmedeki yazılımlarla haberleşerek üretim ve tüketim verilerini işleyip faturalama adımına kadar kullanabileceğiniz tek bir yazılım çözümü sunuyoruz

 1. Tek yazılım altyapısı kullanılarak sahadan toplanabilecek tüm bilgiler işlenebilir. (Örneğin; Enerji Yönetimi, Üretimin Proses verileri vb.)
 2. Sahadaki son kontrol ekipmanları (Vana, Aktuatör, Piston vb. ) yazılım altyapısından kontrol edilebilir, çalıştırılıp durdurulabilir.
 3. Yazılımımız Web tabanlı olduğundan kullanıcının Bilgisayarına herhangi bir yazılım yüklenmesi gerekmeksizin sorunsuz olarak çalışır. Tüm veriler merkezde tutulduğundan eş zamanlı olarak birden fazla kullanıcıya aynı anda gösterilebilir.
 4. İşletmede yer alan Buhar, Akış, Basınç ve Enerji hesaplarını tek yazılımda yapabilirsiniz.
 5. Hesaplanan veriler ERP ve Muhasebe yazılımlarına aktarılarak doğrudan faturalama yapılabilir.
 6. Ölçülen verilerde herhangi bir limit değer aşımında ilgili birimlere ve yetkililere otomatik olarak SMS ve/veya E-mail gönderilir.
 • Geniş Haberleşme Seçenekleri : Yazılımımız sahada bulunan tüm cihazlardan çıkış şekli ayırt etmeksizin (4-20 mA, Pulse, Modbus TCP/IP, Modbus RTU, Profibus, Profinet, Canbus vb.) ölçüm verilerini toplayarak bu verileri yazılımımıza aktarıyoruz.
 • Entegrasyon : İşletmenizde bulunan ERP ve Faturalama yazılımları ile tam uyum içerisindeyiz.
 • Anlık ve Yüksek Çözünürlükte Veri Aktarımı : Sahada bulunan tüm sensör ve ekipmanlardan sık sık okuma yapılarak yüksek çözünürlüklü veri elde edilir.
 • Raporlama : İzlenen tüm verilerin hem liste hem de Grafik şeklinde raporlanması. Tüm raporlanan verilerin Excel® ve Adobe Acrobat® yazılımlarına aktarımı yapılır.
 • Alarm ve Bildirim : Sistem önceden tanımlı bir parametrenin belirlenmiş limitlerin üzerinde veya altında bir okuma olduğunda talebe göre SMS ve/veya E-mail olarak aktarımı yapılır.